Vyskúšajte Jumping v Rohove!

Počas letných prázdnin budete mať jedinečnú príležitosť vyskúšať si  v našej obci JUMPING. Cvičenie pod vedením certifikovanej lektorky sa bude konať dvakrát týždenne – utorok, piatok o 18:00 – termíny a čas cvičenia je možné prispôsobiť podľa záujmu a možností.

K dispozícii bude 12 patentovaných trampolín, preto je potrebné prihlásiť sa na cvičenie  vopred a to buď na facebookovej stránke alebo na telefónnom čísle 0902 113 245 , kde Vám trénerka poskytne aj viac informácií o cvičení.

Jumping je vhodný pre všetky vekové kategórie vrátane začiatočníkov začiatočníkov, dokonca aj pre mužov, i keď kvôli rytmu a dynamike ho obľubujú najmä ženy. Počas prázdnin budú aj špeciálne hodiny venované deťom. Na záver prázdnin sa cvičenie ukončí veľkou Summer Jumping Párty.

Dúfam, že Vás cvičenie osloví a zažijeme spolu príjemné (aj upotené) chvíle.


Miesto cvičenia: Kultúrny dom v Rohove alebo ihrisko za kultúrnym domom (podľa počasia)

Pomôcky: voda, uterák, športová obuv a oblečenie, dobrá nálada

Cena: 2€ / hodinu

Viac informácií: inštruktorka Megy, t.č. 0902 113 245


JUMPING® je originálne skupinové cvičenie v oblasti fitness priemyslu. Rokmi preverený aeróbny program na patentovaných trampolínach je určený pre všetky generácie tak, aby vytváral zábavnou formou fyzickú i duševnú rovnováhu. Dynamické aeróbne cvičenie na špecifických trampolínach s „riadidlami“ = madlom, za sprievodu motivujúcej hudby a pod vedením odborne vyškolených inštruktorov.